(12 τεμάχια) LIBBEY | GIBRALTAR - Rocks - 133ml
Ύψος: 80mm
SKU 70670

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 55,92 €
(12 τεμάχια) LIBBEY | GIBRALTAR - Rocks - 133ml
SKU 70670
Ύψος: 80mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 55,92 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Πολύπλευρο ποτήρι για κομψή απόλαυση
Αυτό το ποτήρι ξεχωρίζει με το ανθεκτικό του σχέδιο και χωρητικότητα 133ml, καθιστώντας το ιδανικό για μια ποικιλία ποτών. Με ύψος 80mm και διάμετρο 75mm, εφαρμόζει άνετα στο χέρι και εντυπωσιάζει με την καθαρή, κομψή του εμφάνιση. Είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για χρήση ως ποτήρι τύπου Rocks, προσφέροντας την τέλεια ισορροπία μεταξύ λειτουργικότητας και αισθητικής.Ιδανικό για επαγγελματική και ιδιωτική χρήση
Το ποτήρι είναι εξαιρετικό για την παρουσίαση αποσταγμάτων, κοκτέιλ ή μικρών ποσοτήτων ποτών σε μπαρ, εστιατόρια ή ξενοδοχεία. Ακόμη και στον ιδιωτικό τομέα, προσφέρει μια ελκυστική και πρακτική λύση για κομψή σερβίρισμα ποτών. Χάρη στο συμπαγές μέγεθός του, είναι πολυχρηστικό και ταιριάζει άριστα σε κάθε γαστρονομικό εξοπλισμό.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 75 mm |
|---|---|
| Βάθος | 75 mm |
| Ύψος | 80 mm |
Details
| Σειρά | GIBRALTAR |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 133 ml |
| Κατάλληλο για | Αλκοολούχα ποτά, Κλασικά κοκτέιλ, Ουίσκι |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 3,27 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,25 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 66,99 €*




