(12 τεμάχια) LIBBEY | GIBRALTAR - Highball - 266ml
Ύψος: 120mm
SKU 70680

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 64,25 €
(12 τεμάχια) LIBBEY | GIBRALTAR - Highball - 266ml
Αξιολογήστε τώρα
SKU 70680
Ύψος: 120mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 64,25 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Ανθεκτικό ποτήρι Highball για πολυμορφική χρήση
Αυτό το ποτήρι ξεχωρίζει με τον διαχρονικό σχεδιασμό του και το πρακτικό μέγεθος των 266ml, που το καθιστούν ιδανικό για μια ποικιλία ποτών. Με ύψος 120mm και διάμετρο 80mm, εφαρμόζει άνετα στο χέρι και προσφέρει επαρκή χωρητικότητα για δροσιστικά κοκτέιλ, long drinks ή αναψυκτικά. Το διαυγές γυαλί εξασφαλίζει μια ελκυστική παρουσίαση των ποτών και χάρη στην ανθεκτική κατασκευή του είναι ιδιαίτερα μακρόβιο και ανθεκτικό.Ιδανικό για τη γαστρονομία και εκδηλώσεις
Αυτό το ποτήρι είναι ιδανικό για χρήση σε μπαρ, εστιατόρια και εκδηλώσεις, όπου απαιτούνται λειτουργικότητα και ελκυστικός σχεδιασμός. Είναι εξαιρετικό για την κομψή σερβίρισμα κλασικών ποτών Highball και αναμεμειγμένων ποτών. Χάρη στη στιβαρή του μορφή, είναι επίσης κατάλληλο για εντατική χρήση στον επαγγελματικό τομέα και υποστηρίζει αποτελεσματική εξυπηρέτηση με ταυτόχρονη υψηλή ικανοποίηση πελατών.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 80 mm |
|---|---|
| Βάθος | 80 mm |
| Ύψος | 120 mm |
Details
| Σειρά | GIBRALTAR |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 266 ml |
| Κατάλληλο για | Κλασικά κοκτέιλ, Αναψυκτικό, Νερό |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 15,39 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,42 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 62,99 €*





