(12 τεμάχια) LIBBEY | GIBRALTAR - Cooler - 473ml
Ύψος: 160mm
SKU 70685

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 72,58 €
(12 τεμάχια) LIBBEY | GIBRALTAR - Cooler - 473ml
SKU 70685
Ύψος: 160mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 72,58 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Κομψό και ανθεκτικό ποτήρι για ποικίλες χρήσεις
Αυτό το ποτήρι ξεχωρίζει για την καθαρή, υψηλής ποιότητας κατασκευή του, που εξασφαλίζει ελκυστική εμφάνιση και ανθεκτικότητα. Με ύψος 160 mm και διάμετρο 85 mm, προσφέρει μια ισορροπημένη αναλογία μεγέθους και χειρισμού. Η χωρητικότητα των 473 ml επιτρέπει ευέλικτη χρήση για διάφορα είδη ποτών. Ο σχεδιασμός είναι σύγχρονος και λειτουργικός, καθιστώντας το ιδανικό για διαφορετικά περιβάλλοντα στον χώρο της εστίασης.Ιδανικό για κρύα ποτά στην εστίαση και το catering
Το ποτήρι είναι ιδανικό για δροσερά κοκτέιλ, long drinks και αναψυκτικά, καθώς η μορφή του αναδεικνύει ιδανικά το άρωμα και τη φρεσκάδα. Χρησιμοποιείται σε μπαρ, εστιατόρια καθώς και σε εκδηλώσεις όπου απαιτείται επαγγελματική και κομψή παρουσία. Η ανθεκτική κατασκευή εξασφαλίζει σταθερότητα και εύκολο καθάρισμα, διευκολύνοντας την καθημερινή χρήση και ανταποκρινόμενη στις απαιτήσεις του επαγγελματικού χώρου.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 85 mm |
|---|---|
| Βάθος | 85 mm |
| Ύψος | 160 mm |
Details
| Σειρά | GIBRALTAR |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 473 ml |
| Κατάλληλο για | Κρύο τσάι, Λεμονάδες, Ποτά long drink, Νερό |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 6,92 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,58 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 91,99 €*






