(12 τεμάχια) LIBBEY | ENDEAVOR - Rocks - 266ml
Ύψος: 100mm
SKU 70543

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 79,72 €
(12 τεμάχια) LIBBEY | ENDEAVOR - Rocks - 266ml
Αξιολογήστε τώρα
SKU 70543
Ύψος: 100mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 79,72 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Ποτήρι Rocks υψηλής ποιότητας για πολυποίκιλη χρήση
Αυτό το κομψό ποτήρι ξεχωρίζει με τον καθαρό σχεδιασμό του και το συμπαγές μέγεθος των 100 mm ύψος και 90 mm διάμετρο. Το ανθεκτικό υλικό εξασφαλίζει μακροχρόνια αντοχή, καθιστώντας το ιδανικό για καθημερινή χρήση. Με χωρητικότητα 266 ml, είναι τέλειο για την κομψή σερβίρισμα κοκτέιλ ή αποσταγμάτων. Η καθαρή μορφή τονίζει την εμφάνιση των ποτών και εξασφαλίζει μια ελκυστική παρουσίαση.Ιδανικό για μπαρ, εστιατόρια και εκδηλώσεις
Αυτό το ποτήρι είναι βέλτιστο για επαγγελματική χρήση σε μπαρ και εστιατόρια, όπου η ποιότητα και ο σχεδιασμός έχουν ίση σημασία. Είναι εξαιρετικό για κλασικά ποτά με πάγο, αλλά και για ποικίλα αναμειγμένα ποτά. Λόγω του πρακτικού μεγέθους του, ταιριάζει καλά σε κάθε εξοπλισμό μπαρ ή γαστρονομίας και είναι εύκολο στη χρήση. Ιδανικό για χρήση σε εκδηλώσεις, ξενοδοχεία ή στον τομέα catering, όπου απαιτείται μια ελκυστική και λειτουργική επιλογή ποτηριών.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 90 mm |
|---|---|
| Βάθος | 90 mm |
| Ύψος | 100 mm |
Details
| Σειρά | ENDEAVOR |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 266 ml |
| Κατάλληλο για | Χυμοί φρούτων, Νερό, Ουίσκι |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Στοιβαζόμενο, Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 4,10 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,33 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 103,99 €*




