(12 τεμάχια) LIBBEY | ENDEAVOR - Rocks - 207ml
Ύψος: 90mm
SKU 70541

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 69,01 €
(12 τεμάχια) LIBBEY | ENDEAVOR - Rocks - 207ml
Αξιολογήστε τώρα
SKU 70541
Ύψος: 90mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 69,01 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Κομψό και ανθεκτικό ποτήρι για πολυποίκιλη χρήση
Αυτό το ποτήρι ξεχωρίζει με το διαχρονικό του σχέδιο και την υψηλής ποιότητας κατασκευή, που το καθιστούν έναν ανθεκτικό σύντροφο. Με ύψος 90 mm και διάμετρο 80 mm, έχει ιδανικές αναλογίες και εφαρμόζει άνετα στο χέρι. Το διαυγές γυαλί προσφέρει μια ελκυστική εμφάνιση και αναδεικνύει τέλεια τα ποτά. Με όγκο 207 ml, είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για κλασικά ποτά με πάγο, όπως κοκτέιλ ή ουίσκι.Ιδανικό για τη γαστρονομία και απαιτητικούς οικοδεσπότες
Το ποτήρι είναι ιδανικό για χρήση σε μπαρ, εστιατόρια ή εκδηλώσεις που δίνουν έμφαση στην κομψή παρουσίαση. Είναι εξαιρετικό για την κομψή σερβίρισμα shortdrinks και longdrinks. Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή του, είναι κατάλληλο και για συχνή χρήση και καθαρίζεται εύκολα. Έτσι, καλύπτει όλες τις απαιτήσεις λειτουργικότητας και αισθητικής σε επαγγελματικά περιβάλλοντα.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 80 mm |
|---|---|
| Βάθος | 80 mm |
| Ύψος | 90 mm |
Details
| Σειρά | ENDEAVOR |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 207 ml |
| Κατάλληλο για | Χυμοί φρούτων, Νερό, Ουίσκι |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Στοιβαζόμενο, Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 3,29 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,25 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 86,99 €*




