(12 τεμάχια) LIBBEY | ENDEAVOR - Ποτήρι εσπρέσο - 111ml
Ύψος: 75mm
SKU 70540

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 60,68 €
(12 τεμάχια) LIBBEY | ENDEAVOR - Ποτήρι εσπρέσο - 111ml
SKU 70540
Ύψος: 75mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 60,68 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Κομψό ποτήρι εσπρέσο για επαγγελματική χρήση
Αυτό το ποτήρι εσπρέσο με χωρητικότητα 111 ml εντυπωσιάζει με το απλό αλλά ταυτόχρονα κομψό του σχέδιο. Το συμπαγές μέγεθος των 75 mm ύψος και 70 mm διάμετρο το καθιστά ιδανικό για την παρουσίαση εσπρέσο και άλλων μικρών ζεστών ροφημάτων. Το ποτήρι είναι κατασκευασμένο από υλικό υψηλής ποιότητας και προσφέρει καθαρή ορατότητα στο ρόφημα, αναδεικνύοντας οπτικά την απόλαυση.Πολλαπλές εφαρμογές στη γαστρονομία και την ξενοδοχειακή βιομηχανία
Το ποτήρι είναι ιδανικό για χρήση σε καφέ, εστιατόρια και ξενοδοχεία, όπου απαιτείται μια ελκυστική και πρακτική λύση για τον εσπρέσο. Είναι ιδανικό για να σερβίρετε τον εσπρέσο με στυλ, διασφαλίζοντας την ιδανική μερίδα. Επίσης, προσφέρει μια κομψή επιλογή για γευστικές δοκιμές ή για ιδιωτική χρήση, για να τιμήσετε την απόλαυση του καφέ. Η ανθεκτική κατασκευή εγγυάται μεγάλη διάρκεια ζωής ακόμα και με συχνή χρήση.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 70 mm |
|---|---|
| Βάθος | 70 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Details
| Σειρά | ENDEAVOR |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 111 ml |
| Κατάλληλο για | Εσπρέσο |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Στοιβαζόμενο, Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 2,26 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,19 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 67,99 €*





