(12 τεμάχια) LIBBEY | ENDEAVOR - D.O.F. - 355ml
Ύψος: 105mm
SKU 70544

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 83,29 €
(12 τεμάχια) LIBBEY | ENDEAVOR - D.O.F. - 355ml
Αξιολογήστε τώρα
SKU 70544
Ύψος: 105mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 83,29 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Ανθεκτικό και κομψό ποτήρι για πολυάριθμες χρήσεις
Αυτό το ποτήρι ξεχωρίζει για το υψηλής ποιότητας υλικό του, που εξασφαλίζει ανθεκτικότητα και σταθερότητα. Με ύψος 105 mm και διάμετρο 100 mm, προσφέρει ιδανικό μέγεθος για διάφορα ποτά. Ο διαυγής σχεδιασμός τονίζει την αισθητική κάθε μπαρ ή χώρου εστίασης και καθιστά το ποτήρι έναν κομψό σύντροφο. Το σχήμα του έχει σχεδιαστεί ώστε να εφαρμόζει άνετα στο χέρι, ενώ ταυτόχρονα επιτρέπει μια ελκυστική παρουσίαση του ποτού.Ιδανικό για κοκτέιλ, αποστάγματα και όχι μόνο
Το ποτήρι είναι ιδανικό για χρήση με κλασικά κοκτέιλ και αποστάγματα, όπου απαιτείται ένα ανθεκτικό αλλά ταυτόχρονα κομψό σκεύος. Χρησιμοποιείται σε μπαρ, εστιατόρια και ξενοδοχεία, όπου η ποιότητα και ο σχεδιασμός έχουν ίση σημασία. Επίσης, στον χώρο των εκδηλώσεων και της τροφοδοσίας, το ποτήρι εντυπωσιάζει με την πολυλειτουργικότητα και την ευκολία χρήσης του. Χάρη στο σχήμα του, είναι ιδανικό για την ελκυστική σερβίρισμα των ποτών και την ενίσχυση της απόλαυσης.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 100 mm |
|---|---|
| Βάθος | 100 mm |
| Ύψος | 105 mm |
Details
| Σειρά | ENDEAVOR |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 355 ml |
| Κατάλληλο για | Χυμοί φρούτων, Νερό, Ουίσκι |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Στοιβαζόμενο, Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 5,19 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,43 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 106,99 €*




