(12 τεμάχια) LIBBEY | EMBASSY - Poco Grande - 392ml
Ύψος: 150mm
SKU 70196

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 73,77 €
(12 τεμάχια) LIBBEY | EMBASSY - Poco Grande - 392ml
SKU 70196
Ύψος: 150mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 73,77 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Κομψός και λειτουργικός σχεδιασμός
Αυτό το ποτήρι ξεχωρίζει για το καθαρό του σχήμα και την υψηλής ποιότητας κατασκευή, που το καθιστούν έναν πολυχρηστικό σύντροφο σε κάθε χώρο εστίασης. Με ύψος 175 mm και διάμετρο 85 mm, το ποτήρι είναι άνετο στο κράτημα και προσφέρει με όγκο 392 ml επαρκή χωρητικότητα για διάφορα ποτά. Το κομψό σχήμα του τουλίπας υποστηρίζει την ανάπτυξη των αρωμάτων και προσφέρει μια ευχάριστη εμπειρία κατανάλωσης.Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης
Το ποτήρι είναι ιδανικό για σερβίρισμα κοκτέιλ, long drinks ή δροσιστικών αναψυκτικών, καθιστώντας το τέλειο για μπαρ, εστιατόρια και εκδηλώσεις. Χάρη στη σταθερή του βάση και το ανθεκτικό υλικό, είναι επίσης κατάλληλο για καθημερινή επαγγελματική χρήση. Η διαχρονική αισθητική του το καθιστά επίσης την κατάλληλη επιλογή για απαιτητικούς πελάτες και κομψές παρουσιάσεις.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 75 mm |
|---|---|
| Βάθος | 75 mm |
| Ύψος | 150 mm |
Details
| Σειρά | EMBASSY |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 392 ml |
| Κατάλληλο για | Κλασικά κοκτέιλ |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 3,53 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,25 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 93,99 €*




