(12 τεμάχια) LIBBEY | DRINKING JARS - Κύπελλο ποτού - 488ml
Ύψος: 135mm
SKU 70811

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 84,48 €
(12 τεμάχια) LIBBEY | DRINKING JARS - Κύπελλο ποτού - 488ml
SKU 70811
Ύψος: 135mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 84,48 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Πρακτικό ποτήρι νερού με μοντέρνο σχεδιασμό
Αυτό το ποτήρι ξεχωρίζει για το ανθεκτικό γυάλινο υλικό του, που προσφέρει καθαρή όψη και μεγάλη διάρκεια ζωής. Με χωρητικότητα 488ml, παρέχει αρκετό χώρο για διάφορα ποτά. Ο σχεδιασμός σε δημοφιλές στυλ βάζου με πρακτική λαβή επιτρέπει άνετο κράτημα και υπογραμμίζει την μοντέρνα εμφάνιση. Οι διαστάσεις 135mm ύψος και 90mm πλάτος καθιστούν το ποτήρι πολυχρηστικό και εύκολα στοιβαζόμενο για εξοικονόμηση χώρου.Πολλαπλές χρήσεις για τη γαστρονομία και εκδηλώσεις
Το ποτήρι είναι ιδανικό για κρύα ποτά όπως παγωμένο τσάι, λεμονάδες ή κοκτέιλ και είναι κατάλληλο για χρήση σε εστιατόρια, μπαρ ή εκδηλώσεις. Με την ελκυστική του εμφάνιση, το ποτήρι μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί άριστα για catering ή ιδιωτικές γιορτές. Το σετ των 12 τεμαχίων προσφέρει μια πρακτική ποσότητα για επαγγελματική χρήση και εξασφαλίζει συνεπή, υψηλής ποιότητας παρουσίαση των ποτών σας.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 90 mm |
|---|---|
| Βάθος | 90 mm |
| Ύψος | 135 mm |
Details
| Σειρά | DRINKING JARS |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 488 ml |
| Κατάλληλο για | Κλασικά κοκτέιλ, Κρύο τσάι, Λεμονάδες |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 5,44 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,40 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 111,99 €*





