(12 τεμάχια) LIBBEY | CIDRA - D.O.F. - 384ml
Ύψος: 95mm
SKU 70721

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 71,39 €
(12 τεμάχια) LIBBEY | CIDRA - D.O.F. - 384ml
Αξιολογήστε τώρα
SKU 70721
Ύψος: 95mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 71,39 €
Αξεσουάρ (7)
Περιγραφή
Κομψός και λειτουργικός σχεδιασμός ποτηριού
Το ποτήρι εντυπωσιάζει με τον διαχρονικό, καθαρό σχεδιασμό του, που ταιριάζει άψογα σε κάθε σύγχρονο χώρο εστίασης ή μπαρ. Με ύψος 95 mm και διάμετρο 90 mm προσφέρει ένα ιδανικό μέγεθος για ποικίλα ποτά. Το ανθεκτικό υλικό εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και είναι ιδανικό για καθημερινή χρήση. Το σχήμα εφαρμόζει άνετα στο χέρι και υποστηρίζει μια ευχάριστη εμπειρία κατανάλωσης.Πολυδιάστατες δυνατότητες χρήσης
Αυτό το ποτήρι είναι εξαιρετικό για την κομψή παρουσίαση κοκτέιλ, long drinks ή μη αλκοολούχων ποτών. Ιδιαίτερα σε μπαρ, εστιατόρια ή ξενοδοχεία, μπορεί να εντυπωσιάσει με το πρακτικό μέγεθος και τον ελκυστικό σχεδιασμό του. Είναι ιδανικό για ποτά που σερβίρονται με πάγο και αναδεικνύει τα χρώματα και τα αρώματα των ποτών. Έτσι, κάθε παραγγελία γίνεται μια οπτική και γευστική απόλαυση.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 90 mm |
|---|---|
| Βάθος | 90 mm |
| Ύψος | 95 mm |
Details
| Σειρά | CIDRA |
|---|---|
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Χρώμα | Διαφανές (clear) |
| Μέγιστη ποσότητα πλήρωσης | 384 ml |
| Κατάλληλο για | Ποτά long drink, Αναψυκτικό, Ουίσκι |
Beschaffenheit
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Πλυντήριο πιάτων |
| Χαρακτηριστικά | Μη βαθμονομημένο |
| Γραμμή πλήρωσης | Nein |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 2,27 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,20 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 89,99 €*











