(12 τεμ.) Σουπλά James - δερματίνη - σε υφή δέρματος - 33x46 cm - ευκάλυπτος

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(12 τεμ.) Σουπλά James - δερματίνη - σε υφή δέρματος - 33x46 cm - ευκάλυπτος
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Εξαιρετικά ανθεκτικά: Τα σουπλά είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά στη φθορά και τις ζημιές.
- Εξαιρετικά ανθεκτικά στη διάρκεια: Λόγω της υψηλής αντοχής, τα σετ διατηρούν για μεγάλο χρονικό διάστημα την ελκυστική τους εμφάνιση.
Περιγραφή
Κομψά σουπλά με υψηλής ποιότητας όψη δέρματος
Αυτά τα σουπλά εντυπωσιάζουν με την κομψή όψη δέρματος, που προσδίδει σε κάθε τραπέζι μια στιλάτη και σύγχρονη νότα. Με βάρος υλικού 700g/m², προσφέρουν ανθεκτική και μακροχρόνια ποιότητα, που αισθάνεται ευχάριστα φυσική. Το υλικό αποτελείται από έναν ισορροπημένο συνδυασμό 50% πολυεστέρα και 50% πολυαμιδίου, εξασφαλίζοντας αντοχή και εύκολη φροντίδα. Χάρη στην αντιολισθητική πίσω πλευρά, τα σουπλά παραμένουν σταθερά στη θέση τους, ενώ παράλληλα είναι καθαριζόμενα με πανί και πλενόμενα.
Ιδανικά για χρήση στην εστίαση
Αυτά τα σουπλά είναι ιδανικά για επαγγελματική χρήση σε εστιατόρια και καφέ, καθώς όχι μόνο εντυπωσιάζουν οπτικά αλλά είναι και πρακτικά. Είναι καθαριζόμενα με απολυμαντικό πανί και μπορούν να πλυθούν σε πρόγραμμα για ευαίσθητα στους 30°C, εξασφαλίζοντας υγιεινή χρήση. Επιπλέον, τα σουπλά είναι σιδερώσιμα, διατηρώντας μια περιποιημένη εμφάνιση ακόμα και μετά τον καθαρισμό. Το μέγεθός τους 33x46 εκ. τα καθιστά ευέλικτα και κατάλληλα για διάφορα σχήματα τραπεζιών.
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 330 mm |
|---|---|
| Βάθος | 460 mm |
Details
| Χρώμα | Ευκάλυπτος |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Πολυαμίδιο, Πολυεστέρας |
| Βάρος υλικού | 700 g/m² |
| Μπορεί να Σιδερωθεί | Ja |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 1 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά












