(12 τεμ.) Σουπλά James - δερματίνη - 33x46 cm - ταμπά

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(12 τεμ.) Σουπλά James - δερματίνη - 33x46 cm - ταμπά
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Εξαιρετικά ανθεκτικά: Τα σουπλά είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά στη φθορά και τις ζημιές, γεγονός που παρατείνει σημαντικά τη διάρκεια ζωής τους.
- Εξαιρετικά μακράς διάρκειας: Λόγω της υψηλής ανθεκτικότητας, το υλικό παραμένει σε πολύ καλή κατάσταση ακόμη και μετά από συχνή χρήση.
Περιγραφή
Κομψά σουπλά σε υψηλής ποιότητας δερμάτινη όψη
Αυτά τα σουπλά εντυπωσιάζουν με το κομψό τους σχέδιο σε απόχρωση ταουπέ γκρι, που προσδίδει σε κάθε τραπέζι μια στυλάτη ατμόσφαιρα. Το βάρος υλικού 700g/m² εξασφαλίζει μια ανθεκτική και ταυτόχρονα ευχάριστη στην αφή υφή. Κατασκευασμένα από ένα υψηλής ποιότητας μείγμα 50% πολυεστέρα και 50% πολυαμιδίου, τα σουπλά είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά και διαθέτουν αντιολισθητική βάση, που παρέχει σταθερό κράτημα σε όλες τις επιφάνειες τραπεζιών. Επιπλέον, είναι εύκολα στο σκούπισμα, απολυμαίνονται με πανί και πλένονται στους 30°C, εξασφαλίζοντας απλή καθαριότητα και υγιεινή χρήση.
Ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία
Αυτά τα σουπλά είναι ιδανικά για να προστατεύουν και να διακοσμούν με στυλ τα τραπέζια σε εστιατόρια, καφέ ή ξενοδοχεία. Η φυσική υφή προσφέρει ευχάριστη αίσθηση κατά το φαγητό, ενώ τα εύκολα στη φροντίδα χαρακτηριστικά διευκολύνουν τον καθαρισμό μετά την εξυπηρέτηση των πελατών. Χάρη στην επιφάνεια που μπορεί να σιδερωθεί, τα σουπλά μπορούν να παρουσιάζονται πάντα χωρίς τσακίσματα και με ελκυστική εμφάνιση. Είναι ιδιαίτερα κατάλληλα για περιβάλλοντα όπου η σχεδίαση και η λειτουργικότητα απαιτούνται εξίσου.
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Πλάτος | 330 mm |
|---|---|
| Βάθος | 460 mm |
Details
| Χρώμα | Taupe γκρι |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Πολυαμίδιο, Πολυεστέρας |
| Βάρος υλικού | 700 g/m² |
| Μπορεί να Σιδερωθεί | Ja |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 1 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά












