(12 τεμ.) Πιρουνάκι γλυκού Stella inox 18/10 - Γυαλιστερό - 164 mm
Πάχος: 2 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
SKU DGK-R

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 32,12 €
(12 τεμ.) Πιρουνάκι γλυκού Stella inox 18/10 - Γυαλιστερό - 164 mm
SKU DGK-R
Πάχος: 2 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 32,12 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψό πιρούνι επιδόρπιου για στυλάτη σερβίρισμα
Αυτό το πιρούνι επιδόρπιου από τη σειρά Stella ξεχωρίζει με τον διαχρονικό σχεδιασμό και την υψηλής ποιότητας κατασκευή του. Με μήκος 164 mm, εφαρμόζει άνετα στο χέρι και επιτρέπει ευχάριστο χειρισμό κατά την απόλαυση επιδορπίων. Το πιρούνι είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό ανοξείδωτο ατσάλι, που εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και εκλεπτυσμένη εμφάνιση. Ο απλός, μοντέρνος σχεδιασμός το καθιστά έναν πολυχρηστικό σύντροφο σε κάθε στρωμένο τραπέζι.Ιδανικό για χρήση στη γαστρονομία και σε εκλεπτυσμένα νοικοκυριά
Το πιρούνι είναι κατάλληλο για το σερβίρισμα εκλεκτών επιδορπίων και μικρών πιάτων σε επίσημες περιστάσεις ή στην καθημερινή χρήση. Είναι ιδανικό για εστιατόρια, ξενοδοχεία και υπηρεσίες catering που δίνουν έμφαση σε κομψά μαχαιροπίρουνα. Ακόμα και στον ιδιωτικό τομέα προσθέτει κομψότητα στο τραπέζι και ταιριάζει με διάφορες σειρές μαχαιροπίρουνων. Χάρη στην υψηλή ποιότητα του υλικού, είναι επίσης ανθεκτικό στο πλυντήριο πιάτων και εύκολο στη φροντίδα, διευκολύνοντας τη χρήση του σε επαγγελματικό περιβάλλον.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 164 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | STELLA |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,34 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,30 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 39,99 €*










