(12 τεμ.) Πιρουνάκι γλυκού Milo - Γυαλιστερό - 168 mm
Πάχος: 2,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
SKU DGK-M

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 33,31 €
(12 τεμ.) Πιρουνάκι γλυκού Milo - Γυαλιστερό - 168 mm
SKU DGK-M
Πάχος: 2,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 33,31 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Ποιοτικό πιρούνι επιδορπίου από τη σειρά MILO
Αυτό το κομψό πιρούνι επιδορπίου ξεχωρίζει με τον απλό και διαχρονικό του σχεδιασμό. Με μήκος 168 mm, εφαρμόζει άψογα στο χέρι και προσφέρει άνετο χειρισμό. Το υλικό είναι γυαλιστερά στιλβωμένο, προσδίδοντας μια ελκυστική εμφάνιση που ταιριάζει με πολλές σειρές μαχαιροπίρουνων. Το πιρούνι είναι ανθεκτικά κατασκευασμένο και κατάλληλο για καθημερινή χρήση, καθιστώντας το μια μακροχρόνια επιλογή.Ιδανικό για χρήση στη γαστρονομία και σε εκλεπτυσμένες περιστάσεις
Το πιρούνι είναι ιδανικό για επαγγελματική χρήση σε εστιατόρια, καφέ ή ξενοδοχεία, όπου χρησιμοποιείται για το σερβίρισμα επιδορπίων. Λόγω του εργονομικού μεγέθους του, είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για λεπτά πιάτα όπως κέικ, τούρτες ή φρούτα. Επίσης, σε εκδηλώσεις και catering προσφέρει μια πρακτική και κομψή λύση για την ελκυστική παρουσίαση των επιδορπίων. Το πιρούνι είναι πολυχρηστικό και συμπληρώνει κάθε τραπεζοκομική κουλτούρα με κομψότητα.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 168 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | MILO |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,37 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,30 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 41,99 €*










