(12 τεμ.) Πιρουνάκι γλυκού Mila - Γυαλιστερό - 144 mm

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(12 τεμ.) Πιρουνάκι γλυκού Mila - Γυαλιστερό - 144 mm
Περιγραφή
Κομψό πιρούνι επιδορπίου από τη σειρά MILA
Αυτό το πιρούνι επιδορπίου μήκους 144 mm ξεχωρίζει με τον απλό και διαχρονικό του σχεδιασμό. Ανήκει στην υψηλής ποιότητας σειρά MILA και εντυπωσιάζει με μια καθαρή γλωσσική μορφή που εναρμονίζεται αρμονικά με κάθε σερβιρισμένο τραπέζι. Το πιρούνι έχει ιδανικές αναλογίες και, χάρη στην ισορροπημένη του κατανομή βάρους, είναι άνετο στο χέρι. Το γυαλισμένο του ανοξείδωτο ατσάλι προσφέρει ελκυστική εμφάνιση και μεγάλη διάρκεια ζωής.
Ιδανικό για χρήση σε επιδόρπια και μικρά πιάτα
Το πιρούνι είναι εξαιρετικό για το κομψό σερβίρισμα και την απόλαυση επιδορπίων, γλυκών και μικρών πιάτων. Είναι ιδανικό για χρήση στη γαστρονομία, την ξενοδοχειακή βιομηχανία και σε εκλεπτυσμένες εκδηλώσεις catering, όπου δίνεται έμφαση στη λειτουργικότητα και την αισθητική. Λόγω του συμπαγούς μεγέθους του, εξοικονομεί χώρο και συνδυάζεται εύκολα με άλλα κομμάτια μαχαιροπίρουνων της σειράς MILA, δημιουργώντας μια ομοιόμορφη συνολική εικόνα.
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 144 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | MILA |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,22 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,22 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά










