(12 τεμ.) Πιρουνάκι γλυκού inox 18/10 Leandro - Γυαλιστερό - 161 mm
Πάχος: 2,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
SKU DGK-P

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 33,31 €
(12 τεμ.) Πιρουνάκι γλυκού inox 18/10 Leandro - Γυαλιστερό - 161 mm
SKU DGK-P
Πάχος: 2,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 33,31 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψό πιρούνι επιδόρπιου από τη σειρά LEANDRO
Αυτό το πιρούνι επιδόρπιου ξεχωρίζει για το διαχρονικό του σχέδιο και την υψηλής ποιότητας κατασκευή. Με μήκος 161 mm, εφαρμόζει άριστα στο χέρι και είναι ιδανικό για την κομψή απόλαυση επιδορπίων. Το πιρούνι είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό υλικό που εγγυάται μεγάλη διάρκεια ζωής και εύκολο καθάρισμα. Εντάσσεται αρμονικά σε κάθε συλλογή μαχαιροπίρουνων και εντυπωσιάζει με την απλή του κομψότητα.Πολλαπλές χρήσεις στον χώρο της γαστρονομίας και της εστίασης
Το πιρούνι είναι ιδανικό για χρήση σε εστιατόρια, καφέ και ξενοδοχεία, όπου χρησιμοποιείται για το σερβίρισμα κέικ, τούρτας ή άλλων γλυκών πιάτων. Λόγω του εργονομικού μεγέθους και του ελκυστικού σχεδίου, είναι επίσης εξαιρετικό για επίσημες εκδηλώσεις και μπουφέδες. Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή του, είναι κατάλληλο για έντονη χρήση στον χώρο της γαστρονομίας. Έτσι, προσφέρει μια ευχάριστη και αντιπροσωπευτική εμπειρία φαγητού σε κάθε περίσταση.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 161 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | LEANDRO |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,36 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,30 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 41,99 €*










