(12 τεμ.) Πιρουνάκι γλυκού inox 18/10 Alessandra - Γυαλιστερό - 147 mm

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(12 τεμ.) Πιρουνάκι γλυκού inox 18/10 Alessandra - Γυαλιστερό - 147 mm
Περιγραφή
Κομψό πιρούνι επιδορπίου για στιλάτες στιγμές στο τραπέζι
Το πιρούνι επιδορπίου Alessandra μήκους 147 mm εντυπωσιάζει με τον διαχρονικό του σχεδιασμό και την υψηλής ποιότητας κατασκευή του. Αποτελεί μέρος της σειράς ALESSANDRA και ξεχωρίζει με την γυαλιστερή επιφάνειά του, που εγγυάται μια εκλεπτυσμένη εμφάνιση σε κάθε στρωμένο τραπέζι. Το πιρούνι εφαρμόζει άνετα στο χέρι χάρη στο ισορροπημένο του σχήμα και είναι ιδανικό για χρήση με εκλεκτά επιδόρπια.
Ιδανικό για επαγγελματική και ιδιωτική χρήση
Αυτό το πιρούνι είναι τέλειο για την κομψή παρουσίαση επιδορπίων σε εστιατόρια, ξενοδοχεία ή επίσημες εκδηλώσεις. Λόγω του πρακτικού μεγέθους και του ελκυστικού σχεδιασμού του, είναι επίσης εξαιρετικό για υψηλής ποιότητας ιδιωτική χρήση. Το πιρούνι επιδορπίου υποστηρίζει μια καλαίσθητη κουλτούρα τραπεζιού και εξασφαλίζει ότι τα επιδόρπια απολαμβάνονται με κομψότητα και άνεση.
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 147 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | ALESSANDRA |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,30 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,10 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά








