(12 τεμ.) Πιρουνάκι γλυκού Aleria inox 18/10 - Γυαλιστερό - 157 mm
Πάχος: 2,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
SKU DGK-B

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 30,93 €
(12 τεμ.) Πιρουνάκι γλυκού Aleria inox 18/10 - Γυαλιστερό - 157 mm
SKU DGK-B
Πάχος: 2,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 30,93 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψός σχεδιασμός και υψηλής ποιότητας κατασκευή
Το πιρούνι επιδορπίου από τη σειρά ALERIA ξεχωρίζει με τον διαχρονικό και λιτό σχεδιασμό του, που ενσωματώνεται αρμονικά σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού. Με μήκος 157 mm, εφαρμόζει άψογα στο χέρι και προσφέρει άνετη χρήση. Το γυαλιστερό φινίρισμα προσδίδει μια εκλεπτυσμένη εμφάνιση και καθιστά το πιρούνι ιδιαίτερα ανθεκτικό σε γρατσουνιές και διάβρωση.Πολύπλευρη χρήση για την υψηλή γαστρονομία
Αυτό το πιρούνι είναι ιδανικό για χρήση σε επιδόρπια και μικρά πιάτα, όπου απαιτείται λεπτεπίλεπτη χειρισμός. Χρησιμοποιείται σε εστιατόρια, ξενοδοχεία και επιχειρήσεις catering που δίνουν έμφαση σε κομψά μαχαιροπίρουνα. Χάρη στην ανθεκτική ποιότητά του, είναι επίσης κατάλληλο για συχνή επαγγελματική χρήση.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 157 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | ALERIA |
| Ορισμός ποσότητας | 24 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,58 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,30 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 37,99 €*







