(12 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FRIENDLY - PET - 70 ml - 85x70 mm - Λευκό

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(12 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FRIENDLY - PET - 70 ml - 85x70 mm - Λευκό
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ για ντιπ από PET
Αυτά τα 12 τεμαχίων μπολ για ντιπ από ανθεκτικό υλικό PET είναι ιδανικά για την ελκυστική παρουσίαση σαλτσών, ντρέσινγκ ή μικρών σνακ. Με τις συμπαγείς διαστάσεις τους 85x70 mm και χωρητικότητα 70 ml, είναι τέλεια για ευέλικτη χρήση στη γαστρονομία και στο catering. Ο λευκός σχεδιασμός είναι διακριτικός και ταιριάζει σε κάθε διάταξη τραπεζιού.
Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης και πρακτικά χαρακτηριστικά
Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα και επομένως εξαιρετικά αποδοτικά στην αποθήκευση χώρου, κάτι που αποτελεί μεγάλο πλεονέκτημα σε επαγγελματικές κουζίνες και εκδηλώσεις. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας τον γρήγορο και εύκολο καθαρισμό. Είτε για ντιπ, σάλτσες ή μικρά συνοδευτικά – αυτά τα μπολ προσφέρουν μια πρακτική και υγιεινή λύση για ποικίλες χρήσεις.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 85 mm |
|---|---|
| Βάθος | 70 mm |
| Ύψος | 60 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,07 l |
|---|---|
| Υλικό | PET |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Ανθεκτικό σε θραύση | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,03 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,03 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά




