(12 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FRIENDLY - PET - 60 ml - 115x75 mm - Λευκό
Ύψος: 30mm
SKU 79039

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 46,40 €
(12 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FRIENDLY - PET - 60 ml - 115x75 mm - Λευκό
SKU 79039
Ύψος: 30mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 46,40 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ για ντιπ από PET
Αυτά τα μπολ για ντιπ από PET εντυπωσιάζουν με την ανθεκτική και κατάλληλη για τρόφιμα ποιότητα υλικού τους, που εξασφαλίζει ασφαλή και υγιεινή χρήση. Με διαστάσεις 115x75 mm και όγκο 60 ml, έχουν ιδανικό μέγεθος για να παρουσιάζουν ελκυστικά διάφορες σάλτσες, ντρέσινγκ ή συνοδευτικά. Το λευκό χρώμα προσδίδει στα μπολ μια φιλική και καθαρή εμφάνιση, που ενσωματώνεται ευέλικτα σε διαφορετικά γαστρονομικά και catering concepts. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοίβασιμα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση.Πολυμορφική χρήση και εύκολη διαχείριση
Αυτά τα μπολ για ντιπ είναι ιδανικά για χρήση σε εστιατόρια, ταχυφαγεία ή σε εκδηλώσεις, όπου απαιτείται ελκυστική και πρακτική μερίδα. Η καταλληλότητά τους για πλύσιμο στο πλυντήριο πιάτων διευκολύνει τον καθαρισμό και εξασφαλίζει αποτελεσματική ροή εργασίας στην καθημερινή γαστρονομική λειτουργία. Χάρη στο σταθερό υλικό, είναι επίσης κατάλληλα για κινητή χρήση, όπως σε μπουφέδες ή προσφορές take-away. Έτσι, προσφέρουν μια ευέλικτη λύση για την ελκυστική και υγιεινή σερβίρισμα σαλτσών και ντιπ.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 115 mm |
|---|---|
| Βάθος | 75 mm |
| Ύψος | 30 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,06 l |
|---|---|
| Υλικό | PET |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Ανθεκτικό σε θραύση | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,03 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,03 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 51,99 €*





