(12 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FRIENDLY - PET - 50 ml - 75x75 mm - Λευκό
Ύψος: 35mm
SKU 79018

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 48,78 €
(12 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FRIENDLY - PET - 50 ml - 75x75 mm - Λευκό
SKU 79018
Ύψος: 35mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 48,78 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ για ντιπ από PET
Αυτά τα μπολ για ντιπ είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας PET, καθιστώντας τα ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διάρκειας. Το στρογγυλό σχήμα με διάμετρο 75 mm προσφέρει ελκυστική εμφάνιση και εύκολη διαχείριση. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο και καθιστώντας τα ιδανικά για επαγγελματική χρήση. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας σημαντικά τον καθαρισμό και εξοικονομώντας χρόνο.Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης και πρακτικά πλεονεκτήματα
Αυτά τα μπολ είναι τέλεια για την παρουσίαση ντιπ, σαλτσών και μικρών συνοδευτικών στη γαστρονομία ή σε catering εκδηλώσεις. Με τη μικρή χωρητικότητα των 50 ml, οι μερίδες μπορούν να ελεγχθούν εύκολα και να σερβιριστούν με ελκυστικό τρόπο. Χάρη στο λευκό χρώμα, τα μπολ εντάσσονται αρμονικά σε διάφορες διακοσμήσεις τραπεζιού και προσφέρουν μια ουδέτερη βάση για ποικίλα πιάτα. Είναι επίσης ιδανικά για χρήση σε κυλικεία, μπουφέδες ή σε προσφορές take-away.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 75 mm |
|---|---|
| Βάθος | 75 mm |
| Ύψος | 35 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,05 l |
|---|---|
| Υλικό | PET |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Ανθεκτικό σε θραύση | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,04 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,04 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 53,99 €*




