(12 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FRIENDLY - PET - 40 ml - 115x60 mm - Λευκό
Ύψος: 55mm
SKU 79040

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 46,40 €
(12 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FRIENDLY - PET - 40 ml - 115x60 mm - Λευκό
SKU 79040
Ύψος: 55mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 46,40 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ για ντιπ από PET
Αυτά τα μπολ ντιπ της σειράς FRIENDLY είναι κατασκευασμένα από ανθεκτικό PET, καθιστώντας τα ιδιαίτερα ελαφριά και ταυτόχρονα σταθερά. Με διαστάσεις 115x60mm και χωρητικότητα 40ml, είναι ιδανικά για διάφορα ντιπ και σάλτσες. Το λευκό χρώμα προσφέρει μια ελκυστική, ουδέτερη εμφάνιση, που ταιριάζει σε κάθε περίσταση. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου και διευκολύνοντας τη μεταφορά.Πολλαπλές χρήσεις και εύκολη διαχείριση
Η καταλληλότητα για πλυντήριο πιάτων εξασφαλίζει εύκολο καθάρισμα και υψηλή οικονομία στην καθημερινή χρήση. Αυτά τα μπολ ντιπ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, σε catering εκδηλώσεις ή στον τομέα του foodservice, όπου απαιτούνται υγιεινές και πρακτικές λύσεις. Με το συμπαγές τους μέγεθος και το πρακτικό σχέδιο, είναι ιδανικά για την παρουσίαση σαλτσών, ντρέσινγκ ή μικρών σνακ, χωρίς να καταλαμβάνουν πολύ χώρο.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 115 mm |
|---|---|
| Βάθος | 60 mm |
| Ύψος | 55 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,04 l |
|---|---|
| Υλικό | PET |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Ανθεκτικό σε θραύση | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,03 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,03 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 50,99 €*





