(12 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FRIENDLY - PET - 20 ml - στρογγυλό - Ø 60 mm - Λευκό

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(12 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FRIENDLY - PET - 20 ml - στρογγυλό - Ø 60 mm - Λευκό
Περιγραφή
Πρακτικά και βιώσιμα μπολ για ντιπ από PET
Αυτά τα στρογγυλά μπολ για ντιπ από ανθεκτικό υλικό PET προσφέρουν με τον όγκο τους 20 ml το ιδανικό μέγεθος για σάλτσες, ντιπ ή dressing. Το λευκό χρώμα εξασφαλίζει μια ελκυστική και ουδέτερη εμφάνιση, που μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευέλικτα σε διάφορα γαστρονομικά ή catering concept. Χάρη στην στοίβαξή τους, αποθηκεύονται εξοικονομώντας χώρο και η κατάλληλη για πλυντήριο πιάτων κατασκευή τους επιτρέπει εύκολο και γρήγορο καθαρισμό.
Πολυλειτουργική χρήση για τη γαστρονομία και εκδηλώσεις
Τα μπολ για ντιπ είναι ιδανικά για την ελκυστική σερβίρισμα συνοδευτικών ή σαλτσών και προτείνονται ιδιαίτερα για χρήση σε εστιατόρια, καντίνες ή σε εκδηλώσεις. Υποστηρίζουν υγιεινή και πρακτική μερίδα μικρών ποσοτήτων και διευκολύνουν την εξυπηρέτηση χάρη στο εργονομικό τους μέγεθος. Το σταθερό υλικό PET τα καθιστά επίσης ιδανικά για κινητή χρήση και τον τομέα του catering, όπου απαιτείται συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 60 mm |
|---|---|
| Βάθος | 60 mm |
| Ύψος | 25 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,02 l |
|---|---|
| Υλικό | PET |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Ανθεκτικό σε θραύση | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,02 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,02 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά




