(12 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FRIENDLY - PET - 20 ml - 60x60 mm - Μαύρο
Ύψος: 25mm
SKU 79017

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 36,88 €
(12 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FRIENDLY - PET - 20 ml - 60x60 mm - Μαύρο
SKU 79017
Ύψος: 25mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 36,88 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ για ντιπ από PET
Αυτά τα μπολ για ντιπ είναι κατασκευασμένα από ανθεκτικό PET, που τα καθιστά ιδιαίτερα ελαφριά αλλά ταυτόχρονα σταθερά. Με στρογγυλό σχέδιο και διάμετρο 60 mm, ταιριάζουν ιδανικά σε διάφορα ντιπ και σάλτσες. Το σετ περιλαμβάνει 12 τεμάχια, καθιστώντας τα εξαιρετικά για πολυποίκιλη χρήση. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου κατά την αποθήκευση. Παρά την υψηλή ποιότητα κατασκευής, δεν είναι κατάλληλα για πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων, γι’ αυτό συνιστάται ήπιο καθάρισμα στο χέρι.Ιδανικά για τη γαστρονομία και το catering
Τέλεια κατάλληλα για χρήση στη γαστρονομία και στον τομέα του catering, αυτά τα μπολ προσφέρουν μια πρακτική λύση για την ελκυστική παρουσίαση ντιπ και σαλτσών. Είναι ιδανικά για μπουφέδες, προσφορές take-away ή εκδηλώσεις όπου απαιτείται υγιεινή και εύκολη μερίδα. Με το συμπαγές χωρητικότητας 20 ml, είναι κατάλληλα για την κομψή σερβίρισμα μικρών ποσοτήτων συνοδευτικών ή dressing. Το μαύρο χρώμα προσδίδει μια μοντέρνα και επαγγελματική εμφάνιση σε κάθε τραπέζι.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 60 mm |
|---|---|
| Βάθος | 60 mm |
| Ύψος | 25 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,02 l |
|---|---|
| Υλικό | PET |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Όχι |
| Ανθεκτικό σε θραύση | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,02 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,02 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 33,99 €*




