(12 τεμ.) Μπολ για ντιπ - ELEMENT - Μελαμίνη - 0,04 l - τετράγωνο - 105x105 mm - Γκρι
Ύψος: 30mm
SKU 84821

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 111,85 €
(12 τεμ.) Μπολ για ντιπ - ELEMENT - Μελαμίνη - 0,04 l - τετράγωνο - 105x105 mm - Γκρι
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84821
Ύψος: 30mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 111,85 €
Αξεσουάρ (6)
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ για ντιπ για πολυποίκιλη χρήση
Τα μπολ για ντιπ της σειράς ELEMENT εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό τους υλικό από μελαμίνη, που εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και αντοχή. Με χωρητικότητα 40 ml, είναι ιδανικά για να σερβίρουν με ελκυστικό τρόπο διάφορες σάλτσες, ντιπ ή μικρά συνοδευτικά. Ο απλός γκρι σχεδιασμός ταιριάζει άψογα σε διαφορετικές έννοιες γαστρονομίας και catering και χάρη στο στοίβαγμά τους, αποθηκεύονται εξοικονομώντας χώρο.Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης και εύκολη διαχείριση
Αυτά τα μπολ για ντιπ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που διευκολύνει σημαντικά τον καθαρισμό και βελτιστοποιεί τη ροή εργασίας στην κουζίνα. Είναι ιδιαίτερα κατάλληλα για εστιατόρια, ταχυφαγεία και εκδηλώσεις όπου απαιτούνται μικρές μερίδες. Με την σταθερή κατασκευή και τον πρακτικό σχεδιασμό για στοίβαγμα, τα μπολ μπορούν να χρησιμοποιηθούν ευέλικτα και να αποθηκευτούν γρήγορα, καθιστώντας τα αξιόπιστο συνοδό σε επαγγελματικές επιχειρήσεις εστίασης.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 105 mm |
|---|---|
| Βάθος | 105 mm |
| Ύψος | 30 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,04 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Γκρι |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,08 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,08 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 150,99 €*





