(12 τεμ.) Μπολ από πλαστικό (ανακυκλώσιμο) - 250 ml - στρογγυλό - γκρι

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(12 τεμ.) Μπολ από πλαστικό (ανακυκλώσιμο) - 250 ml - στρογγυλό - γκρι
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Παραγωγή φιλική προς τους πόρους και το περιβάλλον: Η κατασκευή σε ένα κομμάτι με βελτιστοποιημένο πάχος τοιχώματος εξασφαλίζει αποδοτική και ενεργειακά οικονομική παραγωγή.
- Καλός σχεδιασμός με καλή συνείδηση: Κατασκευασμένο από 100% ανακυκλώσιμα θερμοπλαστικά υλικά, το προϊόν συνδυάζει το σχεδιασμό με τη βιωσιμότητα.
- Ανθεκτικός σύντροφος ζωής: Ανθεκτικό, ελαφρύ και αδιάσπαστο, το προϊόν προσφέρει εργονομική χρήση κατάλληλη και για παιδιά και ηλικιωμένους.
Περιγραφή
Πολυλειτουργικό μπολ πολλαπλών χρήσεων για τις σύγχρονες ανάγκες της γαστρονομίας
Αυτό το μπολ πολλαπλών χρήσεων 250 ml εντυπωσιάζει με το αδιάβροχο σχήμα του, το οποίο διατηρεί τα τρόφιμα φρέσκα για μεγάλο χρονικό διάστημα και επιτρέπει εύκολη μεταφορά. Κατασκευασμένο από 100% ανακυκλώσιμο πλαστικό και Κατασκευασμένο στη Γερμανία, πληροί τα υψηλότερα πρότυπα ποιότητας και περιβαλλοντικής προστασίας. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, εξασφαλίζοντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση και παράλληλα εύκολη αφαίρεση χωρίς να κολλούν μεταξύ τους. Επιπλέον, το ειδικά σχεδιασμένο σχήμα εξασφαλίζει ότι το νερό πλύσης αποστραγγίζεται ιδανικά κατά τον καθαρισμό, καθιστώντας το μπολ κατάλληλο για πλύσιμο στο πλυντήριο πιάτων.
Ιδανικό για ποικίλες εφαρμογές στη γαστρονομία
Αυτό το μπολ είναι ιδανικό για ζεστά και κρύα πιάτα όπως μπολ, ράμεν, ζυμαρικά, σούπες και σαλάτες. Έχει σχεδιαστεί ειδικά για τις απαιτήσεις της σύγχρονης εστίασης και είναι ιδανικό τόσο για take-away όσο και για κατανάλωση στον χώρο. Χάρη στην ανθεκτική και κατάλληλη για τρόφιμα σύνθεσή του, αποτελεί μια βιώσιμη και πρακτική λύση για την καθημερινή χρήση στη γαστρονομία και στον τομέα του foodservice.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 104 mm |
|---|---|
| Βάθος | 104 mm |
| Ύψος | 0 |
Λεπτομέρειες
| Ορισμός ποσότητας | 12 |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρι |
| Ποσότητα Πλήρωσης | 250 ml |
| Ύψος στοίβας | 12 mm |
| Ασορτί καπάκι | MWDSTK250 |
Χαρακτηριστικά
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Ιδιότητες | Ασφάλεια τροφίμων, Made in germany, Ανακυκλώσιμα, Στοιβαζόμενο |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,55 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,04 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά













