(12 τεμ.) Μαχαίρι ψαριού Vincenza - Γυαλιστερό - 210 mm
Πάχος: 2,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
SKU FMK21P

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 44,02 €
(12 τεμ.) Μαχαίρι ψαριού Vincenza - Γυαλιστερό - 210 mm
Αξιολογήστε τώρα
SKU FMK21P
Πάχος: 2,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 44,02 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψός σχεδιασμός και υψηλής ποιότητας κατασκευή
Το μαχαίρι για ψάρι από τη σειρά Vincenza εντυπωσιάζει με το διαχρονικό και κομψό του σχέδιο, που ταιριάζει τέλεια με την κλασική τραπεζαρία. Με μήκος 210 mm, εφαρμόζει άριστα στο χέρι και προσφέρει εξαιρετική απόδοση κοπής χάρη στο ειδικό του σχήμα. Η υψηλής ποιότητας κατασκευή εγγυάται ανθεκτικότητα και μια ελκυστική εμφάνιση που αναβαθμίζει κάθε στρωμένο τραπέζι.Ιδανικό για πιάτα με ψάρι και υψηλή γαστρονομία
Αυτό το μαχαίρι είναι ιδανικό για να σερβίρετε και να απολαύσετε πιάτα με ψάρι με στυλ και ευκολία. Είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για χρήση σε εστιατόρια, ξενοδοχεία και επίσημες περιστάσεις όπου δίνεται έμφαση σε μια επαγγελματική και ελκυστική παρουσίαση. Η ειδική γεωμετρία της λεπίδας διευκολύνει το ξεκολλήμα των φιλέτων ψαριού και προσφέρει μια ευχάριστη εμπειρία κοπής.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 210 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | VINCENZA |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,79 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,10 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 57,99 €*








