(12 τεμ.) Μαχαίρι ψαριού Mila - 200 mm
Πάχος: 2 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
SKU FMK-D

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 27,36 €
(12 τεμ.) Μαχαίρι ψαριού Mila - 200 mm
SKU FMK-D
Πάχος: 2 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 27,36 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψά μαχαίρια για ψάρι για επαγγελματική χρήση
Το μαχαίρι για ψάρι από τη σειρά Mila ξεχωρίζει για το βέλτιστο μήκος των 200 mm, που επιτρέπει ακριβή χειρισμό κατά το φιλετάρισμα και το σερβίρισμα ψαριού. Ο σχεδιασμός είναι καθαρός και λειτουργικός, καθιστώντας το ιδανικό για κάθε συλλογή μαχαιροπήρουνων. Η υψηλή ποιότητα κατασκευής εξασφαλίζει μακροχρόνια χρήση και ελκυστική εμφάνιση, προσδίδοντας μια εκλεπτυσμένη νότα σε κάθε στρωμένο τραπέζι.Ιδανικό για τη γαστρονομία και την υψηλή κουλτούρα τραπεζιού
Αυτό το μαχαίρι έχει σχεδιαστεί ειδικά για χρήση σε εστιατόρια, ξενοδοχεία και επιχειρήσεις catering, όπου σερβίρονται τακτικά πιάτα με ψάρι. Διευκολύνει το σωστό κόψιμο και τη μερίδα φιλέτων ψαριού, υποστηρίζοντας έτσι μια ελκυστική παρουσίαση των πιάτων. Με την ανθεκτική κατασκευή του, είναι ιδανικό για καθημερινή χρήση στη γαστρονομία και προσφέρει μια επαγγελματική εμπειρία σερβιρίσματος.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 200 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | MILA |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,46 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,30 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 29,99 €*









