(12 τεμ.) Μαχαίρι ψαριού inox 18/10 Stella - Γυαλιστερό - 151 mm
Πάχος: 3 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
SKU FMK-R

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 39,26 €
(12 τεμ.) Μαχαίρι ψαριού inox 18/10 Stella - Γυαλιστερό - 151 mm
Αξιολογήστε τώρα
SKU FMK-R
Πάχος: 3 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 39,26 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψό μαχαίρι για ψάρι για στυλάτη σερβίρισμα
Το μαχαίρι για ψάρι της σειράς Stella ξεχωρίζει για το υψηλής ποιότητας υλικό και την ακριβή κατασκευή, που εγγυώνται μεγάλη διάρκεια ζωής. Με μήκος 151 mm εφαρμόζει άριστα στο χέρι και επιτρέπει το εύκολο κόψιμο φιλέτων ψαριού. Ο λιτός, αλλά κομψός σχεδιασμός ενσωματώνεται αρμονικά σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού, προσφέροντας μια ελκυστική παρουσίαση.Ιδανικό για επαγγελματική και ιδιωτική χρήση
Αυτό το μαχαίρι είναι ιδανικό για χρήση στη γαστρονομία καθώς και σε εκλεπτυσμένες ιδιωτικές περιστάσεις. Είναι εξαιρετικό για το καθαρό διαχωρισμό και σερβίρισμα πιάτων με ψάρι, υποστηρίζοντας έτσι μια ελκυστική παρουσίαση φαγητού. Είτε σε εστιατόριο είτε σε επίσημα δείπνα – το μαχαίρι για ψάρι Stella πείθει με τη λειτουργικότητα και την διαχρονική αισθητική του.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 151 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | STELLA |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,51 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,50 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 51,99 €*










