(12 τεμ.) Μαχαίρι ψαριού inox 18/10 Giancarlo - Γυαλιστερό - 206 mm
Πάχος: 3,2 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
SKU FMK20B

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 38,07 €
(12 τεμ.) Μαχαίρι ψαριού inox 18/10 Giancarlo - Γυαλιστερό - 206 mm
SKU FMK20B
Πάχος: 3,2 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 38,07 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψό μαχαίρι για ψάρι για απαιτητικά τραπέζια
Το μαχαίρι για ψάρι από τη σειρά Giancarlo ξεχωρίζει για τον μοντέρνο και ταυτόχρονα διαχρονικό σχεδιασμό του. Με μήκος 206 mm εφαρμόζει άριστα στο χέρι και επιτρέπει ακριβές κόψιμο. Η υψηλής ποιότητας κατασκευή εξασφαλίζει ελκυστική εμφάνιση και ανθεκτικότητα, ώστε το μαχαίρι να διατηρεί την ποιότητά του ακόμα και μετά από συχνή χρήση.Ιδανικό για επαγγελματική και οικιακή χρήση
Αυτό το μαχαίρι για ψάρι είναι ιδανικό για να σερβίρετε και να απολαύσετε πιάτα με ψάρι με στυλ. Επιτρέπει τον καθαρό διαχωρισμό της σάρκας από τα κόκαλα και το δέρμα, χωρίς να καταστρέφει τη λεπτή σάρκα. Ιδιαίτερα στη γαστρονομία και σε επίσημες περιστάσεις αποτελεί απαραίτητο μαχαιροπίρουνο που συνδυάζει κομψότητα και λειτουργικότητα. Ακόμη και στον ιδιωτικό τομέα προσφέρει μια ανώτερη γευστική εμπειρία στα πιάτα με ψάρι.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 206 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | GIANCARLO |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,55 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,10 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 48,99 €*








