(12 τεμ.) Μαχαίρι ψαριού Aleria inox 18/10 - Γυαλιστερό - 210 mm
Πάχος: 2,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
SKU FMK-B

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 38,07 €
(12 τεμ.) Μαχαίρι ψαριού Aleria inox 18/10 - Γυαλιστερό - 210 mm
Αξιολογήστε τώρα
SKU FMK-B
Πάχος: 2,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 38,07 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψό μαχαίρι για ψάρι για απαιτητικά τραπέζια
Το μαχαίρι για ψάρι από τη σειρά ALERIA ξεχωρίζει για την υψηλής ποιότητας κατασκευή και το διαχρονικό σχεδιασμό του. Με μήκος 210 mm, εφαρμόζει άριστα στο χέρι και επιτρέπει ακριβές κόψιμο φιλετών ψαριού. Η λεπτή λεπίδα είναι ειδικά διαμορφωμένη για να αφαιρεί τα κόκαλα χωρίς κόπο, χωρίς να καταστρέφει την τρυφερή σάρκα. Με την γυαλισμένη επιφάνεια, το μαχαίρι φαίνεται ιδιαίτερα εκλεπτυσμένο και αποτελεί έναν κομψό σύντροφο σε κάθε γεύμα.Ιδανικό για επαγγελματική και οικιακή χρήση
Αυτό το μαχαίρι για ψάρι είναι ιδανικό για εστιατόρια, catering και υψηλή γαστρονομία που δίνουν σημασία στη λειτουργικότητα και την αισθητική. Επίσης, είναι εξαιρετικό για το απαιτητικό νοικοκυριό όπου σερβίρονται τακτικά πιάτα με ψάρι. Ο συνδυασμός εργονομικής λαβής και κοφτερής λεπίδας το καθιστά εύκολο στη σωστή κοπή και απόλαυση του ψαριού. Έτσι, κάθε πιάτο ψαριού γίνεται γαστρονομική εμπειρία.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 210 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | ALERIA |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,55 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,50 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 50,99 €*










