(12 τεμ.) Μαχαίρι ψαριού Aleria inox 13/0 - 210 mm
Ανοξείδωτο ατσάλι 13/00
SKU MMK-B

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 53,54 €
(12 τεμ.) Μαχαίρι ψαριού Aleria inox 13/0 - 210 mm
SKU MMK-B
Ανοξείδωτο ατσάλι 13/00
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 53,54 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψό μαχαίρι μενού για πολυδιάστατη χρήση
Το μαχαίρι μενού από τη σειρά ALERIA ξεχωρίζει με τον διαχρονικό σχεδιασμό του και το μήκος των 210 mm, που εξασφαλίζει άνετο χειρισμό. Ο καθαρός σχεδιασμός το καθιστά έναν κομψό σύντροφο σε κάθε στρωμένο τραπέζι. Είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας υλικό, που εγγυάται ανθεκτικότητα και εύκολη φροντίδα. Το μαχαίρι εντυπωσιάζει με την ισορροπημένη του κατανομή βάρους και χάρη στη λεπτή λαβή του εφαρμόζει άνετα στο χέρι.Ιδανικό για τον επαγγελματικό τομέα της γαστρονομίας
Αυτό το μαχαίρι μενού είναι ιδανικό για χρήση σε εστιατόρια, ξενοδοχεία και επιχειρήσεις catering, όπου χρησιμοποιείται για το κόψιμο διαφόρων ειδών φαγητών. Είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για καθημερινή χρήση και συνδυάζει λειτουργικότητα με ελκυστική εμφάνιση. Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή του, είναι επίσης κατάλληλο για συχνό πλύσιμο σε επαγγελματικό πλυντήριο πιάτων, υποστηρίζοντας έτσι μια ομαλή ροή στην εξυπηρέτηση.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 210 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 13/0 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | ALERIA |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 1,13 kg |
| Καθαρό Βάρος | 1 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 81,99 €*










