(12 τεμ.) Μαχαίρι γλυκού Vincenza - Γυαλιστερό - 175 mm
Πάχος: 5,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 13/10
SKU DMK17P

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 51,16 €
(12 τεμ.) Μαχαίρι γλυκού Vincenza - Γυαλιστερό - 175 mm
Αξιολογήστε τώρα
SKU DMK17P
Πάχος: 5,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 13/10
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 51,16 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψό μαχαίρι επιδόρπιου για στιλάτες στιγμές στο τραπέζι
Το μαχαίρι επιδόρπιου από τη σειρά VINCENZA ξεχωρίζει με τον κλασικό του σχεδιασμό και το μήκος των 175 mm, που το καθιστούν ιδανικό για εκλεπτυσμένα πιάτα επιδόρπιου. Η υψηλής ποιότητας κατασκευή εξασφαλίζει ελκυστική εμφάνιση και άνετη χρήση. Με το διαχρονικό του στυλ, συμπληρώνει κάθε στρωμένο τραπέζι και προσδίδει μια ιδιαίτερη νότα στην απόλαυση του επιδόρπιου.Ιδανικό για επαγγελματική χρήση
Αυτό το μαχαίρι είναι ιδανικό για χρήση σε εκλεκτά εστιατόρια, ξενοδοχεία ή υπηρεσίες catering που δίνουν έμφαση σε ένα αρμονικό σετ μαχαιροπίρουνων. Είναι εξαιρετικό για το κόψιμο και την απόλαυση επιδορπίων και εκλεπτυσμένων πιάτων. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και κομψού σχεδιασμού το καθιστά αξιόπιστο συνοδό σε επίσημες περιστάσεις και στην καθημερινή εξυπηρέτηση.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 175 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 13/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | VINCENZA |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,90 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,10 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 74,99 €*








