(12 τεμ.) Μαχαίρι γλυκού Milo inox 13/0 - Γυαλιστερό - 204 mm
Ανοξείδωτο ατσάλι 13/00
SKU DMK-M

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 53,54 €
(12 τεμ.) Μαχαίρι γλυκού Milo inox 13/0 - Γυαλιστερό - 204 mm
SKU DMK-M
Ανοξείδωτο ατσάλι 13/00
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 53,54 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψό και λειτουργικό μαχαίρι επιδορπίου για επαγγελματική χρήση
Το μαχαίρι επιδορπίου από τη σειρά MILO ξεχωρίζει για την υψηλής ποιότητας κατασκευή και τον διαχρονικό σχεδιασμό του. Με μήκος 204 mm, εφαρμόζει άνετα στο χέρι και επιτρέπει την άνετη κοπή επιδορπίων. Η λεία, ελαφρώς στρογγυλεμένη λάμα εξασφαλίζει ακριβή και καθαρή κοπή, χωρίς να προκαλεί ζημιά στα ευαίσθητα τρόφιμα. Το μαχαίρι είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό ανοξείδωτο ατσάλι, που εγγυάται μεγάλη διάρκεια ζωής και εύκολο καθάρισμα.Ιδανικό για υψηλή γαστρονομία και ιδιαίτερες περιστάσεις
Αυτό το μαχαίρι επιδορπίου είναι τέλειο για χρήση σε εστιατόρια, ξενοδοχεία και εταιρείες catering που δίνουν έμφαση σε κομψά μαχαιροπίρουνα. Είναι ιδανικό για λεπτά κέικ, τούρτες και άλλα γλυκά που απαιτούν ένα κομψό εργαλείο κοπής. Με τον κλασικό του σχεδιασμό, ενσωματώνεται αρμονικά σε κάθε στρωμένο τραπέζι και υπογραμμίζει το υψηλό επίπεδο της εξυπηρέτησής σας. Επίσης, σε επίσημες εκδηλώσεις και γαμήλια τραπέζια, αυτό το μαχαίρι αποτελεί την ιδανική επιλογή για ένα ολοκληρωμένο και αρμονικό σετ μαχαιροπίρουνων.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 204 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 13/0 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | MILO |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 1,28 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,80 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 72,99 €*










