(12 τεμ.) Μαχαίρι γλυκού Giancarlo - 194 mm
Πάχος: 7,1 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 13/10
SKU DMK19B

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 42,83 €
(12 τεμ.) Μαχαίρι γλυκού Giancarlo - 194 mm
SKU DMK19B
Πάχος: 7,1 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 13/10
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 42,83 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψό μαχαίρι επιδόρπιου για εκλεπτυσμένη τραπεζοκαλύψη
Το μαχαίρι επιδόρπιου της σειράς Giancarlo εντυπωσιάζει με τον απλό και σύγχρονο σχεδιασμό του, που ενσωματώνεται αρμονικά σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού. Με μήκος 194 mm, εφαρμόζει άριστα στο χέρι και επιτρέπει άνετο κόψιμο επιδορπίων. Η υψηλής ποιότητας κατασκευή εξασφαλίζει ανθεκτική χρήση και ελκυστική εμφάνιση, που διατηρείται ακόμη και μετά από συχνή χρήση.Ιδανικό για επαγγελματική χρήση
Αυτό το μαχαίρι είναι ιδανικό για χρήση στη γαστρονομία καθώς και σε ανώτερες υπηρεσίες catering, όπου δίνεται έμφαση στην ποιότητα και το σχεδιασμό. Είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για το κόψιμο λεπτών γλυκών και επιδορπίων, προσφέροντας μια εκλεπτυσμένη εμπειρία γεύσης. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και αισθητικής το καθιστά αναντικατάστατο κομμάτι μαχαιροπηρουνιού για απαιτητικούς οικοδεσπότες και επιχειρήσεις εστίασης.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 194 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 13/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | GIANCARLO |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,86 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,20 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 57,99 €*








