(12 τεμ.) Μαχαίρι γλυκού Alessandra - Γυαλιστερό - 180 mm
Πάχος: 6,6 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 13/10
SKU DMK18LB

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 40,45 €
(12 τεμ.) Μαχαίρι γλυκού Alessandra - Γυαλιστερό - 180 mm
SKU DMK18LB
Πάχος: 6,6 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 13/10
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 40,45 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψό μαχαίρι επιδόρπιου για στιλάτες στιγμές στο τραπέζι
Αυτό το μαχαίρι επιδόρπιου από τη σειρά Alessandra ξεχωρίζει για το υψηλής ποιότητας υλικό και την ακριβή κατασκευή. Με μήκος 180 mm εφαρμόζει άψογα στο χέρι και επιτρέπει άνετο κόψιμο των επιδορπίων. Ο λιτός και ταυτόχρονα μοντέρνος σχεδιασμός του ενσωματώνεται αρμονικά σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού και εξασφαλίζει μια ελκυστική παρουσίαση. Η λεία επιφάνεια καθαρίζεται εύκολα και εγγυάται μεγάλη διάρκεια ζωής.Ιδανικό για επαγγελματική και ιδιωτική χρήση
Το μαχαίρι επιδόρπιου είναι ιδανικό για χρήση στη γαστρονομία, τη φιλοξενία ή σε επίσημες περιστάσεις στον ιδιωτικό τομέα. Είναι εξαιρετικό για το κόψιμο και το σερβίρισμα κέικ, τάρτες και άλλων επιδορπίων. Με την ανθεκτική κατασκευή και τον διαχρονικό σχεδιασμό του, είναι πολυχρηστικό και συμπληρώνει με στυλ κάθε σετ μαχαιροπήρουνων. Με αυτό, κάθε απόλαυση επιδόρπιου γίνεται μια ξεχωριστή εμπειρία.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 180 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 13/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | ALESSANDRA |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,67 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,20 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 51,99 €*








