(12 τεμ.) Μαχαίρι γλυκού Aleria inox 13/0 - 186 mm
Ανοξείδωτο ατσάλι 13/00
SKU DMK-B

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 44,02 €
(12 τεμ.) Μαχαίρι γλυκού Aleria inox 13/0 - 186 mm
Αξιολογήστε τώρα
SKU DMK-B
Ανοξείδωτο ατσάλι 13/00
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 44,02 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψό μαχαίρι επιδόρπιου για στυλάτη σερβίρισμα
Το μαχαίρι επιδόρπιου από τη σειρά ALERIA ξεχωρίζει με τον λεπτό σχεδιασμό και το μήκος των 186 mm, καθιστώντας το ιδανικό για χρήση σε εκλεπτυσμένα γλυκά. Οι καθαρές γραμμές και η υψηλής ποιότητας κατασκευή προσφέρουν μια ελκυστική εμφάνιση που εντυπωσιάζει σε κάθε στρωμένο τραπέζι. Αυτό το μαχαίρι είναι τέλειο για να κόβετε και να σερβίρετε επιδόρπια με κομψότητα, χωρίς να επιβαρύνετε το τραπέζι.Πολυλειτουργική χρήση στη γαστρονομία και στην υψηλή εστίαση
Το μαχαίρι επιδόρπιου είναι εξαιρετικά κατάλληλο για επαγγελματική χρήση σε εστιατόρια, ξενοδοχεία και επιχειρήσεις catering που δίνουν έμφαση σε ένα αρμονικό σετ μαχαιροπίρουνων. Συμπληρώνει κάθε τραπέζι με ένα σύγχρονο και διαχρονικό στυλ και είναι ιδανικό για το σερβίρισμα κέικ, τάρτες ή άλλων γλυκών πιάτων. Λόγω του πρακτικού μεγέθους και της μορφής του, είναι επίσης κατάλληλο για καθημερινή χρήση σε απαιτητικά περιβάλλοντα.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 186 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 13/0 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | ALERIA |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,87 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,70 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 57,99 €*










