(12 τεμ.) Κουτάλι γλυκού Leandro inox 18/10 - Γυαλιστερό - 160 mm
Πάχος: 2,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
SKU DLK-P

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 33,31 €
(12 τεμ.) Κουτάλι γλυκού Leandro inox 18/10 - Γυαλιστερό - 160 mm
SKU DLK-P
Πάχος: 2,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 33,31 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψό κουτάλι επιδόρπιου από τη σειρά LEANDRO
Το κουτάλι επιδόρπιου ξεχωρίζει με το διαχρονικό του σχέδιο και την υψηλής ποιότητας κατασκευή. Με μήκος 160 mm, εφαρμόζει άριστα στο χέρι και προσφέρει ευχάριστη χρήση. Η γυαλισμένη επιφάνεια εξασφαλίζει ελκυστική εμφάνιση και καθιστά το κουτάλι ιδιαίτερα εύκολο στη φροντίδα. Αποτελεί μέρος της σειράς LEANDRO, η οποία αντιπροσωπεύει κομψά μαχαιροπήρουνα με καθαρές γραμμές.Ιδανικό για εκλεπτυσμένα επιδόρπια και πολυδιάστατη χρήση
Αυτό το κουτάλι είναι ιδανικό για να σερβίρετε και να απολαύσετε επιδόρπια με κομψότητα. Είτε στη γαστρονομία είτε στο υψηλού επιπέδου catering – εντυπωσιάζει με το πρακτικό μέγεθός του και την ανθεκτική κατασκευή. Επιπλέον, είναι εξαιρετικό για καθημερινή χρήση σε εστιατόρια, ξενοδοχεία ή καντίνες, όπου η λειτουργικότητα και ο σχεδιασμός έχουν ίση βαρύτητα. Το σετ των 12 τεμαχίων προσφέρει ευελιξία στον εξοπλισμό για διάφορες περιστάσεις.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 160 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | LEANDRO |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,42 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,38 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 41,99 €*







