(12 τεμ.) Κουτάλι γλυκού inox 18/10 Stella - 151 mm
Πάχος: 2 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
SKU DLK-R

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 32,12 €
(12 τεμ.) Κουτάλι γλυκού inox 18/10 Stella - 151 mm
SKU DLK-R
Πάχος: 2 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 32,12 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψός σχεδιασμός και υψηλής ποιότητας κατασκευή
Το κουτάλι επιδορπίου από τη σειρά Stella ξεχωρίζει για την υψηλής ποιότητας κατασκευή από ανοξείδωτο ατσάλι, η οποία εξασφαλίζει ανθεκτικότητα και ελκυστική εμφάνιση. Με μήκος 151 mm, προσφέρει το ιδανικό μέγεθος για την απόλαυση επιδορπίων και εκλεκτών πιάτων. Ο απλός, διαχρονικός σχεδιασμός ταιριάζει άψογα με διάφορες διακοσμήσεις τραπεζιού και συνδυάζεται εύκολα με άλλα κομμάτια μαχαιροπίρουνου.Ιδανικό για επαγγελματική χρήση
Αυτό το κουτάλι είναι ιδανικό για χρήση στη γαστρονομία, τη φιλοξενία και το catering, όπου απαιτούνται τόσο λειτουργικότητα όσο και περιποιημένη εμφάνιση. Είναι κατάλληλο για το σερβίρισμα επιδορπίων όπως πουτίγκες, παγωτά ή κέικ, προσφέροντας μια ευχάριστη εμπειρία φαγητού. Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή του, είναι κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας το ιδιαίτερα πρακτικό για καθημερινή χρήση.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 151 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | STELLA |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,65 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,36 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 39,99 €*







