(12 τεμ.) Κουτάλι γλυκού inox 18/10 Milo - 168 mm
Πάχος: 2,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
SKU DLK-M

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 33,31 €
(12 τεμ.) Κουτάλι γλυκού inox 18/10 Milo - 168 mm
SKU DLK-M
Πάχος: 2,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 33,31 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψός σχεδιασμός και υψηλής ποιότητας κατασκευή
Το κουτάλι επιδόρπιου από τη σειρά MILO ξεχωρίζει για την υψηλής ποιότητας κατασκευή από ανοξείδωτο ατσάλι, που εξασφαλίζει μεγάλη αντοχή και ελκυστική εμφάνιση. Με μήκος 168 mm, το κουτάλι εφαρμόζει ιδανικά στο χέρι και προσφέρει ευχάριστη αίσθηση. Ο διαχρονικός σχεδιασμός ταιριάζει άψογα με διάφορες διακοσμήσεις τραπεζιού και υπογραμμίζει μια κομψή ατμόσφαιρα.Ιδανικό για επαγγελματική χρήση
Αυτό το κουτάλι είναι ιδανικό για το σερβίρισμα και την απόλαυση επιδορπίων, αλλά είναι επίσης εξαιρετικό για καφετέριες, εστιατόρια και catering. Η ανθεκτική κατασκευή το καθιστά κατάλληλο για συχνή χρήση και μπορεί να καθαριστεί εύκολα στο πλυντήριο πιάτων. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και αισθητικής το καθιστά απαραίτητο κομμάτι μαχαιροπίρουνων για τον υψηλής ποιότητας χώρο της γαστρονομίας.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 168 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | MILO |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,61 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,50 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 40,99 €*










