(12 τεμ.) Κουτάλι γλυκού inox 18/10 Luca - Γυαλιστερό - 140 mm

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(12 τεμ.) Κουτάλι γλυκού inox 18/10 Luca - Γυαλιστερό - 140 mm
Περιγραφή
Κομψός σχεδιασμός και υψηλής ποιότητας κατασκευή
Το κουτάλι επιδόρπιου Luca ξεχωρίζει με το διαχρονικό, μοντέρνο σχεδιασμό του, που χαρακτηρίζεται από καθαρές γραμμές και γυαλιστερή επιφάνεια. Με μήκος 140 mm, το κουτάλι κάθεται άνετα στο χέρι και προσφέρει το ιδανικό μέγεθος για την απόλαυση των επιδορπίων. Η σειρά Luca αντιπροσωπεύει ποιοτικά μαχαιροπίρουνα, που εντυπωσιάζουν με την ανθεκτική κατασκευή και τη μακροχρόνια διάρκεια ζωής τους.
Πολλαπλές χρήσεις στον χώρο της γαστρονομίας και της εστίασης
Αυτό το κουτάλι επιδόρπιου είναι ιδανικό για χρήση σε εστιατόρια, καφέ και ξενοδοχεία, όπου απαιτείται μια ελκυστική και λειτουργική κουλτούρα τραπεζιού. Είναι τέλειο για το σερβίρισμα επιδορπίων, γλυκών και μικρών μερίδων. Με τον απλό αλλά κομψό σχεδιασμό του, το κουτάλι ενσωματώνεται αρμονικά σε διάφορες διατάξεις τραπεζιού και υποστηρίζει μια επαγγελματική παρουσίαση.
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 140 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | LUCA |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,48 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,39 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά










