(12 τεμ.) Κουτάλι γλυκού Giancarlo - Γυαλιστερό - 164 mm
Πάχος: 2,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
SKU DLK16B

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 32,12 €
(12 τεμ.) Κουτάλι γλυκού Giancarlo - Γυαλιστερό - 164 mm
SKU DLK16B
Πάχος: 2,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 32,12 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψό κουτάλι επιδορπίου για πολυποίκιλη χρήση
Το κουτάλι επιδορπίου Giancarlo έχει μήκος 164 mm και εντυπωσιάζει με τον απλό, διαχρονικό σχεδιασμό του από υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο ατσάλι. Η γυαλισμένη επιφάνεια προσφέρει μια ελκυστική εμφάνιση και ευχάριστη αίσθηση στο χέρι. Με το ισορροπημένο μήκος και το σχήμα του, το κουτάλι εφαρμόζει ιδανικά στο χέρι και επιτρέπει την άνετη κατανάλωση επιδορπίων και μικρών πιάτων.Ιδανικό για τη γαστρονομία και την εκλεπτυσμένη τραπεζοκομία
Αυτό το κουτάλι είναι ιδανικό για επαγγελματική χρήση σε εστιατόρια, ξενοδοχεία ή επιχειρήσεις catering που δίνουν έμφαση σε ομοιόμορφο και κομψό σερβίτσιο. Η ανθεκτική κατασκευή του το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό, αντέχοντας στην συχνή χρήση και τον καθαρισμό στο πλυντήριο πιάτων. Είναι εξαιρετικό για το σερβίρισμα επιδορπίων, πουτινών ή εκλεπτυσμένων γλυκών και συμπληρώνει κάθε στρωμένο τραπέζι με μια νότα διακριτικής κομψότητας.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 164 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | GIANCARLO |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,43 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,39 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 37,99 €*








