(12 τεμ.) Κουτάλι γλυκού Alessandra - Γυαλιστερό - 147 mm

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(12 τεμ.) Κουτάλι γλυκού Alessandra - Γυαλιστερό - 147 mm
Περιγραφή
Κομψό κουτάλι επιδόρπιου για απαιτητική τραπεζοκομική κουλτούρα
Το κουτάλι επιδόρπιου από τη σειρά Alessandra ξεχωρίζει για το υψηλής ποιότητας υλικό από ανοξείδωτο ατσάλι, που εξασφαλίζει λαμπερή επιφάνεια και ανθεκτικότητα. Με μήκος 148 mm εφαρμόζει ιδανικά στο χέρι προσφέροντας άνετο χειρισμό. Ο απλός, αλλά κομψός σχεδιασμός το καθιστά διαχρονικό συνοδό για κάθε στρωμένο τραπέζι.
Πολλαπλές χρήσεις για επιδόρπια και όχι μόνο
Αυτό το κουτάλι είναι ιδανικό για κομψή απόλαυση επιδορπίων, πουτινών και άλλων γλυκών. Λόγω του μεγέθους και του σχήματός του, είναι κατάλληλο για χρήση στη γαστρονομία καθώς και σε εκλεπτυσμένες υπηρεσίες catering. Ακόμη και στον ιδιωτικό τομέα αναβαθμίζει κάθε τραπέζι, προσφέροντας αρμονική συνολική εικόνα κατά το σερβίρισμα.
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 148 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | ALESSANDRA |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,33 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,33 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά








