(12 τεμ.) Κουτάλι γλυκού Aleria inox 18/10 - Γυαλιστερό - 157 mm
Πάχος: 2,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
SKU DLK-B

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 30,93 €
(12 τεμ.) Κουτάλι γλυκού Aleria inox 18/10 - Γυαλιστερό - 157 mm
SKU DLK-B
Πάχος: 2,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 30,93 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψός σχεδιασμός και υψηλής ποιότητας κατασκευή
Το κουτάλι επιδόρπιου από τη σειρά ALERIA ξεχωρίζει με τον καθαρό, διαχρονικό του σχεδιασμό και το μήκος των 157 mm, που εξασφαλίζει άνετη χρήση. Η υψηλής ποιότητας κατασκευή προσδίδει στο μαχαιροπίρουνο μια λαμπερή επιφάνεια, η οποία εντυπωσιάζει τόσο οπτικά όσο και στην αφή. Αυτό το μοντέλο είναι ιδανικό για χρήση στην υψηλή γαστρονομία ή σε απαιτητικές εκδηλώσεις catering, όπου η ποιότητα και ο σχεδιασμός είναι εξίσου σημαντικά.Πολυλειτουργική χρήση για επιδόρπια και όχι μόνο
Το κουτάλι είναι ιδανικό για την απόλαυση επιδορπίων, όπως πουτίγκες, παγωτό ή φρουτοσαλάτες, και αποτελεί απαραίτητο εργαλείο σε επίσημα μενού ή μπουφέδες. Με το ισορροπημένο μέγεθος και τη μορφή του, υποστηρίζει μια άνετη και κομψή εμπειρία σερβιρίσματος. Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή του, είναι επίσης κατάλληλο για συχνή χρήση σε επαγγελματικές κουζίνες.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 157 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | ALERIA |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,60 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,38 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 34,99 €*










