(12 τεμ.) Κουτάλι φαγητού inox 18/10 Aleria - Γυαλιστερό - 207 mm
Πάχος: 3 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
SKU MLK-B

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 35,69 €
(12 τεμ.) Κουτάλι φαγητού inox 18/10 Aleria - Γυαλιστερό - 207 mm
SKU MLK-B
Πάχος: 3 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 35,69 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κουτάλι μενού υψηλής ποιότητας για πολυποίκιλη χρήση
Το κουτάλι μενού από τη σειρά ALERIA ξεχωρίζει για την ανθεκτική κατασκευή και την κομψή εμφάνιση του. Με μήκος 207 mm προσφέρει το ιδανικό μέγεθος για καθημερινή χρήση. Ο λιτός, διαχρονικός σχεδιασμός του ενσωματώνεται αρμονικά σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού, προσδίδοντας μια επαγγελματική εικόνα. Η υψηλής ποιότητας επιφάνεια είναι εύκολη στη φροντίδα και ανθεκτική σε γρατζουνιές και αποχρωματισμούς.Ιδανικό για τη γαστρονομία και το catering
Αυτό το κουτάλι μενού είναι ιδανικό για χρήση σε εστιατόρια, καντίνες και επιχειρήσεις catering, όπου η λειτουργικότητα και ο ελκυστικός σχεδιασμός είναι εξίσου σημαντικά. Είναι εξαιρετικό για το σερβίρισμα και την απόλαυση σούπας, στιφάδων και άλλων πιάτων μενού. Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή του είναι κατάλληλο και για εντατική χρήση στην επαγγελματική γαστρονομία.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 207 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | ALERIA |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,83 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,50 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 46,99 €*







