(12 τεμ.) Κουταλάκι εσπρέσο Leandro inox 18/10 - 113 mm
Πάχος: 2,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
SKU MOLK-P

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 27,36 €
(12 τεμ.) Κουταλάκι εσπρέσο Leandro inox 18/10 - 113 mm
SKU MOLK-P
Πάχος: 2,5 χλσ. - Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 27,36 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψό κουταλάκι μοκκατέ για απαιτητική τραπεζοκομική κουλτούρα
Το κουταλάκι μοκκατέ από τη σειρά LEANDRO ξεχωρίζει για το υψηλής ποιότητας υλικό από ανοξείδωτο ατσάλι, που εξασφαλίζει ανθεκτική και εύκολη στη φροντίδα χρήση. Με μήκος 113 mm, το κουταλάκι είναι τέλεια προσαρμοσμένο στις ανάγκες για μικρές μερίδες όπως μοκκατέ ή εσπρέσο. Ο λιτός και ταυτόχρονα κομψός σχεδιασμός εντάσσεται αρμονικά σε κάθε συλλογή μαχαιροπίρουνων και προσφέρει άνετο χειρισμό.Πολυλειτουργική χρήση για τη γαστρονομία και το εκλεπτυσμένο νοικοκυριό
Αυτό το κουταλάκι μοκκατέ είναι ιδανικό για χρήση σε καφέ, εστιατόρια και ξενοδοχεία που δίνουν έμφαση σε στυλάτα και λειτουργικά αξεσουάρ τραπεζιού. Επίσης, στον ιδιωτικό τομέα είναι τέλειο για καθημερινή χρήση σε ώρες καφέ και επιδορπίων. Ο συνδυασμός ελκυστικής εμφάνισης και πρακτικού μεγέθους το καθιστά απαραίτητο συνοδό για λεπτές στιγμές απόλαυσης και επαγγελματική γαστρονομία.Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen
| Μήκος προϊόντος | 113 mm |
|---|
Details
| Υλικό προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 |
|---|---|
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σειρά | LEANDRO |
| Ορισμός ποσότητας | 12 Stk. |
| Πλένεται στο Πλυντήριο πιάτων | Ναι |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος | 0,25 kg |
| Καθαρό Βάρος | 0,23 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 30,99 €*










