PEUGEOT | LINE
12 položky
Cena
Materiál výrobku
Vlastnosti
Barva
Vhodné pro
Nevhodné pro

PEUGEOT | LINE - Mlýnek na sůl - Výška: 120 mm
SKU: 39899
W 52 x D 52 x H 120 mm
Skladem!: 3 - 5 dnů948,98 € *
RRP 1.727,83 €

PEUGEOT | LINE - Mlýnek na pepř - Karbon/grafit - Výška: 120 mm
SKU: 39929
W 52 x D 52 x H 120 mm
Skladem!: 3 - 5 dnů948,98 € *
RRP 1.849,52 €

PEUGEOT | LINE - Mlýnek na pepř - výška: 120 mm
SKU: 39882
W 52 x D 52 x H 120 mm
Skladem!: 3 - 5 dnů948,98 € *
RRP 1.776,50 €

PEUGEOT | LINE - Elektrický mlýnek na sůl - výška: 150 mm
SKU: 4313100
W 52 x D 52 x H 150 mm
Skladem!: 3 - 5 dnů1.703,49 € *
RRP 3.382,88 €

(6 kusů) PEUGEOT | LINE - Mlýnek na pepř - Dřevo/hliník - Přírodní - Výška: 180 mm
SKU: 39905
W 52 x D 52 x H 180 mm
Skladem!: 3 - 5 dnů5.354,34 € *
RRP 10.952,31 €

(6 kusů) PEUGEOT | LINE - Mlýnek na pepř - Dřevo/karbon - Grafit - Výška: 180 mm
SKU: 39943
W 52 x D 52 x H 180 mm
Skladem!: 3 - 5 dnů5.354,34 € *
RRP 10.343,83 €

(6 kusů) PEUGEOT | LINE - Mlýnek na sůl - Dřevo/hliník - Přírodní - Výška: 180 mm
SKU: 39912
W 52 x D 52 x H 180 mm
Skladem!: 3 - 5 dnů5.354,34 € *
RRP 9.978,75 €

(6 kusů) PEUGEOT | LINE - Mlýnek na sůl - Dřevo/karbon - Grafit - Výška: 180 mm
SKU: 39950
W 52 x D 52 x H 180 mm
Skladem!: 3 - 5 dnů5.354,34 € *
RRP 10.952,31 €

(6 kusů) PEUGEOT | LINE - Mlýnek na sůl - Dřevo/hliník - Přírodní - Výška: 220 mm
SKU: 44862
W 52 x D 52 x H 220 mm
Skladem!: 3 - 5 dnů5.841,12 € *
RRP 11.317,39 €

(6 kusů) PEUGEOT | LINE - Mlýnek na pepř - Dřevo/karbon - Grafit - Výška: 220 mm
SKU: 44855
W 52 x D 52 x H 220 mm
Skladem!: 3 - 5 dnů5.841,12 € *
RRP 11.560,78 €

PEUGEOT | LINE - Mlýnek na pepř elektrický - Výška: 150 mm
SKU: 43148
W 52 x D 52 x H 150 mm
Doba doručení: 1 - 2 týdnů1.703,49 € *
RRP 3.309,86 €

PEUGEOT | LINE - Mlýnky na sůl a pepř elektrické - výška: 150 mm
SKU: 24314800
W 52 x D 52 x H 150 mm
Skladem!: 3 - 5 dnů3.042,13 € *
RRP 5.841,12 €
12 položky