Stolní chladicí vitrína - obslužná - 100 l - 705 mm - 2 posuvné skleněné dveře - přední sklo kulaté - s 2 policemi - dvojité zasklení
Teplota: 0 do +12 °C
SKU TKVNR705

* Obrázek se může mírně lišit od originálu.
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 9 265,72 Kč
Stolní chladicí vitrína - obslužná - 100 l - 705 mm - 2 posuvné skleněné dveře - přední sklo kulaté - s 2 policemi - dvojité zasklení
Ohodnotit nyní
SKU TKVNR705
Teplota: 0 do +12 °C
Tisknout* čistá cena | hrubá cena vč. 19% DPH: 9 265,72 Kč
Příslušenství (4)
Popis
Provedení
- Stolní chladicí vitrína
- Zakřivené zavřené přední sklo, zadní část s posuvnými dveřmi
- Digitální regulace teploty a zobrazení teploty
- Vysoký výkon s nízkou spotřebou energie (šetrné k životnímu prostředí)
- Elegantní design
- Elegantní prezentace zboží
Kvalita
- Z vysoce kvalitního Sklo
- dvojité zasklení
Rozsah dodávky
- 2 polic
Technické údaje
Rozměry
| Šířka | 705 mm |
|---|---|
| Hloubka | 472 mm |
| Výška | 732 mm |
Detaily
| Obsluha | Digitální |
|---|---|
| Kapacita | 100 l |
| Osvětlení | LED |
| Výška | 2 |
| Typ dveří | Posuvné skleněné dveře |
Chlazení
| Teplotní rozsah | 0 °C až 12 °C |
|---|---|
| Chladivo | R134A / 0,08 kg |
| Rozmrazování | Airflow Systém |
| Klimatická třída | 4 |
Hodnoty připojení
| Připojení | Elektrické |
|---|---|
| Výkon | 190 Watt |
| Napětí | 220 - 240 V |
| Fáze | 1N/PE |
| Frekvence | 50 Hz |
Dodávka
| Způsob dopravy | Spedice |
|---|---|
| Stav dodávky | Smontováno |
| Hrubá hmotnost | 42,50 kg |
| Čistá hmotnost | 39 kg |
Váš spolehlivý partner
- Poměr cena/výkon: Hodnocení "velmi dobré"
- Spokojenost zákazníka: Hodnocení "velmi dobré"
Vaše výhody
- Více než 35 000 produktů skladem a připraveno k odeslání
- Doprava zdarma po celé Evropě na všechny objednávky
- Viděli jste to jinde levněji? Uplatněte naši „Záruka shody ceny“!
- Důvěryhodná kvalita podpořená více než 20 lety zkušeností na špičce trhu
Chybí vám informace o produktu?Napište nám přímo tady >
RRP 15.694,54 €*













