Stojan na hrnce - Dřevo - Ø 10 cm - 176x541x70 mm - pro 3 hrnce - kompatibilní s SMTK100R a SMTK100O
SKU TSK103
Skladem!: 1 - 2 dnů
Doprava zdarma**
Množství:
Příslušenství (3)
Popis
Provedení
  • Stojan na hrnce
  • Pro 3 hrnců
  • Vhodné pro SMTK100O
  • Snadné použití
  • Snad se čistí
Kvalita
  • Extrémně robustní
  • Stabilní a odolný proti poškrábání
  • Vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva
Rozměry
  • Vnější rozměr Š x H x V: 176 mm x 541 mm
Rozsah dodávky
  • Hrnce nejsou součástí dodávky!
Směrnice
  • Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
  • Výrobek nese označení CE.
  • Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
Šířka 176 mm
Hloubka 541 mm
Výška 70 mm
Průměr prohlubně 100 mm