Stojan na hrnce - Dřevo - 180x180x61 mm - pro 1 hrnec - kompatibilní s SMTK100O
SKU TSK101
Skladem!: 1 - 2 dnů
Doprava zdarma**
Množství:
Příslušenství (3)
Popis
Provedení
  • Stojan na hrnce
  • Pro 1 hrnců
  • Vhodné pro SMTK100O
  • Snadné použití
  • Snad se čistí
Kvalita
  • Extrémně robustní
  • Stabilní a odolný proti poškrábání
  • Vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva
Rozměry
  • Vnější rozměr Š x H x V: 180 mm x 180 mm x 61 mm
Směrnice
  • Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
  • Výrobek nese označení CE.
  • Materiál odpovídá evropským potravinářským normám
Technické údaje
Rozměry
Šířka 180 mm
Hloubka 180 mm
Výška 61 mm
Průměr prohlubně 100 mm